O nama

Visoko obrazovanje

Znanost

Vrednovanja

Ured ENIC/NARIC

Publikacije

Radionice

Popis certificiranih sustava i stručnjaka
Popis certificiranih sustava osiguravanja kvalitete visokih učilišta 

 

Redni broj Visoko učilište Datum certificiranja
1. Građevinski fakultet Sveučilišta Josip Juraj Strossmayer u Osijeku 20.09.2011.
2. Visoko gospodarsko učilište u Križevcima 12.06.2012.
3. Fakultet elektrotehnike i računarstva Sveučilišta u Zagrebu 24.09.2012.
4. Tehnički fakultet Sveučilišta u Rijeci 24.09.2012.
5. Visoka škola za primijenjeno računarstvo  23.10.2012.
6. Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu 18.12.2012.
7. Sveučilište u Dubrovniku 18.12.2012.
8. Medicinski fakultet Sveučilišta u Zagrebu 22.01.2013.
9. Veleučilište u Rijeci 28.05.2013.
10. Sveučilište u Rijeci 05.07.2013.
11. Veleučilište Vern 17.06.2014.
12. Tehničko veleučilište u Zagrebu 16.06.2015.
13. Građevinski fakultet Sveučilišta u Rijeci 16.06.2015.
14. Fakultet strojarstva i brodogradnje Sveučilišta u Zagrebu 13.10.2015.
15. International School for Social and Business Studies, Celje, Slovenija 22.03.2016.
16. Veleučilište Velika Gorica 19.04.2016.
17. Filozofski fakultet Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku 17.05.2016.
18. Veleučilište u Slavonskom Brodu 20.12.2016.

 

 
Popis certificiranih stručnjaka za vanjsku prosudbu

 

Redni broj Ime i prezime auditora Ustanova
  Inozemni stručnjaci  
1 Tatjana Koka Agriculture University of Tirana, Albanija
2 Roland Humer Learning Events Hausleitner & Humer OG, Austrija
3 Jan Paul Herman Cornelis Free University Brussels, Belgija
4 Benjamin Gustaaf Karel Maria Van Camp Free University Brussels, Belgija
5 Hendrik Ferdinande Ghent University, Belgija
6 Willem Peeters Leuven University College, Belgija
7 Suad Halilčević University of Tuzla, Bosna i Hercegovina
8 Nina Jankova Institute of Economics Bulgarian Academy of Sciences (BAS), Bugarska
9 Ivan Stoyanov Varlyakov Trakia University, Bugarska
10 Lembit Nei Tallinn University of Technology, Estonija
11 Natalja Gurvitsh Tallinn University of Technology, Estonija
12 Arild Tjeldvoll University of Oslo, Norveška
13 Hans-Urlich Heiß Technische Universitat Berlin, Njemačka
14 Ursula Christiane Irmgard Gaehtgens Impact Consulting, Njemačka
15 Gabriele Diewald Leibniz Universität Hannover, Njemačka
16 Gustav Rückemann SRH Hochschule Heidelberg, Njemačka
17 Henning Schäfer Central Evaluation and Accreditation Agency (ZEvA), Njemačka
18 Juergen Bruns University of Applied Sciences, Njemačka
19 Andreas Knorr German University of Public Administration Sciences Speyer, Njemačka
20 Valentin-Sorin Costreie University of Bucharest, Rumunjska
21 Sergij Gabršček CPZ-International  R&D Unit, Slovenija
22 Zmago Brezočnik University of Maribor, Slovenija
23 Bojan Dolšak University of Maribor, Slovenija
24 Dušanka Mičetić Turk University of Maribor, Slovenija
25 Mirko Soković University of Ljubljana, Slovenija
26 Zmago Turk University of Maribor, Slovenija
27 Franc Čuš University of Maribor, Slovenija
28 Franc Solina University of Ljubljana, Slovenija
29 Maja Fošner University of Maribor, Slovenija
30 Jože Vižintin University of Ljubljana, Slovenija
31 Lucijan Bratuš Akademija za likovno umetnost Ljubljana, Slovenija
32 Bojan Grošelj Faculty for Commercial and Business Sciences, Slovenija
33 Bogomir Mihevc University of Ljubljana, Slovenija
34 Peter Raspor University of Ljubljana, Slovenija
35 Marjan Mernik University of Maribor, Slovenija
36 Nenad Gubeljak University of Maribor, Slovenija
37 Tanja Pak University of Ljubljana, Slovenija
38 Daniel Garcia-Almiñana Universitat Politècnica de Catalunya, Španjolska
39 Jaime J. Ferrer Forés Universitat Politècnica de Catalunya, Španjolska
Generacija 2015  
     
  Predstavnici visokih učilišta  
1 Branko Matulić Sveučilište u Splitu
2 Igor Jerković Kemijsko-tehnološki fakultet Sveučilišta u Splitu
3 Mirela Petrić Sveučilišni odjel za studije mora Sveučilišta u Splitu
4 Nikša Alfirević Ekonomski fakultet Sveučilišta u Splitu
5 Zdeslav Jurić Pomorski fakultet Sveučilišta u Splitu
6 Ivana Mudnić Medicinski fakultet Sveučilišta u Splitu
7 Mladen Parlov Katoličko-bogoslovni fakultet Sveučilišta u Splitu
8 Ani Radonić Kemijsko-tehnološki fakultet Sveučilišta u Splitu
9 Mladen Čulić Umjetnička akademija Sveučilišta u Splitu
10 Dijana Balić Sveučilište u Splitu
11 Gracijano Kalebić Sveučilište u Splitu
12 Ivan Marin Sveučilište u Splitu
  Predstavnici studenata
1 Petar Ramljak Student Odjela zdravstvenih studija Sveučilišta u Splitu
Generacija 2014  
     
  Predstavnici visokih učilišta  
1 Daniela Šincek Filozofski fakultet Sveučilišta J.J. Strossmayer u Osijeku
2 Goran Malčić Tehničko veleučilište Zagreb
3 Janko Babić Zdravstveno veleučilište Zagreb
4 Snježana Čukljek Zdravstveno veleučilište Zagreb
5 Maja Martinović Zagrebačka škola ekonomije i managementa
6 Živko Kondić Sveučilište Sjever
  Predstavnici gospodarstva  
1 Goran Puž Institut IGH d.d.
2 Tatjana Gojšić Belupo d.d.
3 Natalija Fink Atlantic Grupa d.d.
4 Sanja Peterlić SUPERA KVALITETA d.o.o.
5 Lea Gagulić Altima d.o.o.
6 Branka Hrehor PIK Vinkovci d.d.
  Predstavnici studenata  
1 Ana Aračić Studentica Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu
2 Ante Petrović Student Građevinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu
3 Aleksandar Šušnjar Student Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci
4 Ana-Marija Ladiš Studentica Zdravstvenog veleučilišta Zagreb
5 Deni Rajčić Student Fakulteta elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje Sveučilišta u Splitu
6 Petra Širić Studentica Zagrebačke škole ekonomije i managementa
7 Tea Markotić Studentica Ekonomsko-poslovnog fakulteta Sveučilišta u Mariboru
Generacija 2012  
     
  Predstavnici visokih učilišta  
1 Nikolina Borčić Veleučilište VERN
2 Tamara Čendo Metzinger Veleučilište Velika Gorica
3 Silvija Grgić Visoko učilište Algebra – visoka škola za primijenjeno računarstvo
4 Tatjana Tušek Visoko gospodarsko učilište u Križevcima
5 Predrag Valožić Tehničko veleučilište Zagreb
6 Saša Hirnig Veleučilište u Rijeci
7 Silvija Vitner Marković Veleučilište u Karlovcu
  Predstavnici gospodarstva  
1 Božica Horvat Vlašić Koestlin d.d.
2 Petar Pađen Končar d.d.
3 Katarina Gaži Pavelić Podravka d.d.
  Predstavnici studenata  
1 Sven Pal Student Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci
2 Kristijan Pili Student Veleučilišta Velika Gorica
3 Alisa Kos Studentica Veleučilišta u Rijeci
4 Danko Relić Student Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu
5 Tino Dinarina Student Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu
6 Stipe Tolić Student Građevinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu
7 Emil Jira Student Arhitektonskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu
Generacija 2010  
     
  Predstavnici visokih učilišta  
1 Marko Radačić Veleučilište u Šibeniku
2 Antun Stoić Strojarski fakultet u Slavonskom Brodu Sveučilišta J.J. Strossmayer u Osijeku
3 Sanja Kalambura Veleučilište Velika Gorica
4 Zlatko Ćesić Veleučilište „Marko Marulić“ u Kninu
  Predstavnici gospodarstva  
1 Sunčica Uhitil New Bakery d.o.o.
2 Dragutin Belošević Chromos boje i lakovi d.d.
3 Sanja Šiklušić Petrokemija d.d.
4 Krešimir Knežević Nexe grupa d.d.
5 Nenad Mrzlečki ESCO – Fofonjka d.o.o.
6 Morana Mratović CEMEX Hrvatska d.d.
7 Božidar Ljubić Samoborka d.d.
8 Nina Puhač Bogadi Podravka d.d.
9 Mihaela Zamolo IGH d.d.
  Predstavnici studenata  
1 Goran Đurđević Student Sveučilišta u Zadru
2 Kristina Milanović Studentica Medicinskog fakulteta Sveučilišta J.J. Strossmayer u Osijeku
3 Danijel Brletić Student Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci
4 Lučano Dešković Student Arhitektonskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu
5 Nikša Grljević Student Sveučilišta u Dubrovniku
6 Tanja Horvat Studentica Tehničkog veleučilišta u Zagrebu
7 Daniel Družak Student Tehničkog veleučilišta u Zagrebu
Generacija 2008/2009  
     
  Predstavnici visokih učilišta  
1 Ivan Jelčić Sveučilište u Dubrovniku
2 Jadran Šundrica Sveučilište u Dubrovniku
3 Aleksandar Jakir Filozofski fakultet Sveučilišta u Splitu 
4 Maja Krčum Pomorski fakultet Sveučilišta u Splitu
5 Vladan Papić Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje Sveučilišta u Splitu
6 Karmen Rivier Sveučilište u Splitu
7 Alen Soldo Sveučilište u Splitu, Sveučilišni studijski centar za studije mora
8 Marina Banić Zrinšćak Akademija primjenjenih umjetnosti Sveučilišta u Rijeci
9 Vesna Katić Učiteljski fakultet Sveučilišta u Rijeci
10 Antun Kraš Pomorski fakultet Sveučilišta u Rijeci
11 Sanja Rukavina Sveučilište u Rijeci
12 Tomislav Jurić Poljoprivredni fakultet Sveučilišta J.J. Strossmayer u Osijeku
13 Marija Badovinac Škrinjar Sveučilište u Zagrebu
14 Vesna Dragčević Građevinski fakultet Sveučilišta u Zagrebu
15 Damir Markučić Fakultet strojarstva i brodogradnje Sveučilišta u Zagrebu
16 Miljenko Mikuc Fakultet elektrotehnike i računarstva Sveučilišta u Zagrebu
17 Ivan Pejić Agronomski fakultet Sveučilišta u Zagrebu 
18 Ljiljana Pinter Veterinarski fakultet Sveučilišta u Zagrebu
19 Neven Vrček Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu
20 Inga Tomić Koludrović Sveučilište u Zadru
21 Leonardo Marušić Sveučilište u Zadru
22 Blaženka Martinović Sveučilište Jurja Dobrile u Puli
23 Giorgio Sinković Fakultet ekonomije i turizma Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli
  Predstavnici gospodarstva  
1 Marijan Jurić MBO SMART
2 Tatjana Kovačić Terzić Koestlin d. d.
3 Olga Štajdohar Pađen Institut za elektroprivredu i energetiku d. d.
  Predstavnici studenata  
1 Valentina Bulić Studentica Sveučilišta u Dubrovniku
2 Mate Mijoč Student Fakulteta elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje Sveučilišta u Splitu
3 Petar Razović Student Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Splitu
4 Ivo Kravić Student Sveučilišta u Zadru
5 Mariana Derenčinović Studentica Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli
6 Mauro Gržetić Student Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli
7 Sanjin Baković Student Pomorskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci
8 Marija Rogoznica Studentica Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci
9 Zlatko Galešić Student Fakulteta strojarstva i brodogradnje Sveučilišta u Zagrebu
10 Miho Obradović Student Sveučilišta u Dubrovniku
11 Ivan Bota Student Fakulteta političkih znanosti Sveučilišta u Zagrebu
Generacija 2006/2007  
     
  Predstavnici visokih učilišta  
1 Mladen Andrassy  Fakultet strojarstva i brodogradnje Sveučilišta u Zagrebu
2 Karmela Barišić Farmaceutsko-biokemijski fakultet Sveučilišta u Zagrebu
3 Ferdo Bašić Agronomski fakultet Sveučilišta u Zagrebu
4 Ružica Beljo Lučić Šumarski fakultet Sveučilišta u Zagrebu
5 Tonći Lazibat Ekonomski fakultet Sveučilišta u Zagrebu
6 Damir Ljubotina Filozofski fakultet Sveučilišta u Zagrebu
7 Diana Milčić Grafički fakultet Sveučilišta u Zagrebu
8 Vesna Pavić Agronomski fakultet Sveučilišta u Zagrebu
9 Bruno Saftić Rudarsko geološko naftni fakultet Sveučilišta u Zagrebu
10 Vera Turković Akademija likovnih umjetnosti Sveučilišta u Zagrebu
11 Vlasta Vizek Vidović Filozofski fakultet Sveučilišta u Zagrebu
12 Petar Bezinović Institut za društvena istraživanja
13 Aleksandra Deluka Tibljaš   Građevinski fakultet Sveučilišta u Rijeci
14 Darko Lončarić Učiteljski fakultet Sveučilišta u Rijeci
15 Duško Pavletić Tehnički fakultet Sveučilišta u Rijeci
16 Anamari Petranović   Pravni fakultet Sveučilišta u Rijeci
17 Sanja Smojver-Ažić   Filozofski fakultet Sveučilišta u Rijeci
18 Mladenka Tkalčić Filozofski fakultet Sveučilišta u Rijeci
19 Jerko Barbić Medicinski fakultet Sveučilišta J.J. Strossmayer u Osijeku
20 Edita Borić   Fakultet za odgojne i obrazovne znanosti Sveučilišta J.J. Strossmayer u Osijeku
21 Ivica Kladarić Strojarski fakultet u Slavonskom Brodu Sveučilišta J.J. Strossmayer u Osijeku
22 Dražan Kozak Strojarski fakultet u Slavonskom Brodu Sveučilišta J.J. Strossmayer u Osijeku
23 Damir Magdić Prehrambeno-tehnološki fakultet Sveučilišta J. J. Strossmayera u Osijeku
24 Goran Martinović   Elektrotehnički fakultet Sveučilišta J.J. Strossmayer u Osijeku
25 Višnja Pavčić Takač   Filozofski fakultet Sveučilišta J.J. Strossmayer u Osijeku
26 Ante Rozga Ekonomski fakultet Sveučilišta u Splitu
27 Ivan Slapničar Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje Sveučilišta u Splitu
28 Berislav Žarnić Filozofski fakultet Sveučilišta u Splitu
29 Elvi Piršl Sveučilište Jurja Dobrile u Puli
  Predstavnici gospodarstva  
1 Ivica Oslić Ericsson Nikola Tesla
2 Romana Vidić Čipčić Oklopna divizija, obrt za usluge
3 Jelica Fabris Ekonomski fakultet Sveučilišta u Splitu
  Predstavnici studenata  
1 Krešimir Bašić Student Stomatološkog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu
2 Martina Laković   Studentica Katoličkog bogoslovnog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu
3 Ivan Matić Student Agronomskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu
4 Elvira Natour Porter Studentica Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu
5 Šime Višić   Student Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku. Više o kolačićima i načinu kako ih koristimo te načinu kako ih onemogućiti pročitajte ovdje. Klikom na gumb 'U redu' pristajete na korištenje kolačića.