O nama

Visoko obrazovanje

Znanost

Vrednovanja

Ured ENIC/NARIC

Publikacije

Radionice

Ustroj

Drugi ciklus

Redni broj

Ime i prezime auditora

Ustanova

 

Predstavnici visokih učilišta

 

1.

Prof. dr. sc. Edi Maletić

Agronomski fakultet Sveučilišta u Zagrebu

2.

Doc. dr. sc. Maja Molnar

Prehrambeno-tehnološki fakultet Sveučilišta J. J. Strossmayera u Osijeku

3.

Prof. dr. sc. Ines Markovičić-Šutić

Medicinski fakultet Sveučilišta u Rijeci

4.

Prof. dr. sc. Tomislav Treer

Agronomski fakultet Sveučilišta u Zagrebu

5.

Prof. dr. sc. Luka Grubišić

Prirodoslovno-matematički fakultet Sveučilišta u Zagrebu

6.

Zoran Vrhovski mag.ing.el.techn.inf.

Veleučilište u Bjelovaru

7.

Mr. sc. Nataša Trojak, v. pred.

Visoko učilište Algebra

8.

Prof. dr. sc. Sunčica Oberman Peterka

Ekonomski fakultet Sveučilišta J. J. Strossmayera u Osijeku

9.

Mr. sc. Silvija Grgić, v. pred.

Visoko učilište Algebra

 

Predstavnici visokih učilišta

Inozemni stručnjaci

 

1.

Prof. dr. sc. Zmago Brezočnik

Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko, Univerza v Mariboru, Slovenija

2.

Prof. dr. sc. Marinka Drobnič Košorok

Veterinarska fakulteta, Univerza v Ljubljani, Slovenija

3.

Prof. dr. sc. Zorka Novak Pintarič

Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo, Univerza v Mariboru, Slovenija

4.

Prof. dr. Jaka Vadnjal

GEA College of Entrepreneurship, Ljubljana, Slovenija

5.

Doc. dr. Borut Werber

Fakulteta za organizacijske vede, Maribor, Slovenija

6.

Prof. dr. Sandra Sofia Nora Gaio

Universidade Fernando Pessoa, Portugal

7.

Prof. dr. Peter Purg

Akademija umetnosti, Univerza v Novi Gorici, Slovenija

8.

Izv. prof. dr. Biljana Mileva Boshkoska

Fakulteta za informacijske študije, Novo Mesto, Slovenija

9.

Prof. dr. Henrique Madeira

Universidade de Coimbra, Portugal

 

Predstavnici gospodarstva

 

1.

Morana Mratović, prof.

CEMEX Hrvatska

2.

Branka Hrehor, dipl. ing.

Ledo d.d.

3.

Katarina Gaži Pavelić, mag. oec.

Podravka d.d.

4.

Lea Gagulić, dipl. ing.

Altima d.o.o.

5.

Anja Mahečić, dipl. ing.

Siemens d.d.

 

Predstavnici studenata

 

1.

Eda Jovičić

Fakultet elektrotehnike i računarstva Sveučilišta u Zagrebu

2.

Karla Margetić

Medicinski fakultet Sveučilišta u Zagrebu

3.

Andrea Markovinović

Odjel za biotehnologiju Sveučilišta u Rijeci

4.

Marko Durboja

Veleučilište VERN

5.

Nina Božičković

Veleučilište VERN

6.

Marko Čačić

Rochester Institute of Technology Croatia


Prvi ciklus

Redni broj

Ime i prezime auditora

Ustanova

 

Inozemni stručnjaci

 

1.

Tatjana Koka

Agriculture University of Tirana, Albanija

2.

Roland Humer

Learning Events Hausleitner & Humer OG, Austrija

3.

Jean Paul Herman Cornelis

Free University Brussels, Belgija

4.

Benjamin Gustaaf Karel Maria Van Camp

Free University Brussels, Belgija

5.

Hendrik Ferdinande

Ghent University, Belgija

6.

Willem Peeters

Leuven University College, Belgija

7.

Suad Halilčević

University of Tuzla, Bosna i Hercegovina

8.

Nina Jankova

Institute of Economics Bulgarian Academy of Sciences (BAS), Bugarska

9.

Ivan Stoyanov Varlyakov

Trakia University, Bugarska

10.

Lembit Nei

Tallinn University of Technology, Estonija

11.

Natalja Gurvitsh

Tallinn University of Technology, Estonija

12.

Arild Tjeldvoll

University of Oslo, Norveška

13.

Hans-Urlich Heiß

Technische Universitat Berlin, Njemačka

14.

Ursula Christiane Irmgard Gaehtgens

Impact Consulting, Njemačka

15.

Gabriele Diewald

Leibniz Universität Hannover, Njemačka

16.

Gustav Rückemann

SRH Hochschule Heidelberg, Njemačka

17.

Henning Schäfer

Central Evaluation and Accreditation Agency (ZEvA), Njemačka

18.

Juergen Bruns

University of Applied Sciences, Njemačka

19.

Andreas Knorr

German University of Public Administration Sciences Speyer, Njemačka

20.

Valentin-Sorin Costreie

University of Bucharest, Rumunjska

21.

Sergij Gabršček

CPZ-International R&D Unit, Slovenija

22.

Zmago Brezočnik

University of Maribor, Slovenija

23.

Bojan Dolšak

University of Maribor, Slovenija

24.

Dušanka Mičetić Turk

University of Maribor, Slovenija

25.

Mirko Soković

University of Ljubljana, Slovenija

26.

Zmago Turk

University of Maribor, Slovenija

27.

Franc Čuš

University of Maribor, Slovenija

28.

Franc Solina

University of Ljubljana, Slovenija

29.

Maja Fošner

University of Maribor, Slovenija

30.

Jože Vižintin

University of Ljubljana, Slovenija

31.

Lucijan Bratuš

Akademija za likovno umetnost Ljubljana, Slovenija

32.

Bojan Grošelj

Faculty for Commercial and Business Sciences, Slovenija

33.

Bogomir Mihevc

University of Ljubljana, Slovenija

34.

Peter Raspor

University of Ljubljana, Slovenija

35.

Marjan Mernik

University of Maribor, Slovenija

36.

Nenad Gubeljak

University of Maribor, Slovenija

37.

Tanja Pak

University of Ljubljana, Slovenija

38.

Daniel Garcia-Almiñana

Universitat Politècnica de Catalunya, Španjolska

39.

Jaime J. Ferrer Forés

Universitat Politècnica de Catalunya, Španjolska

Generacija 2015.

 

Predstavnici visokih učilišta

1.

Branko Matulić

Sveučilište u Splitu

2.

Igor Jerković

Kemijsko-tehnološki fakultet Sveučilišta u Splitu

3.

Mirela Petrić

Sveučilišni odjel za studije mora Sveučilišta u Splitu

4.

Nikša Alfirević

Ekonomski fakultet Sveučilišta u Splitu

5.

Zdeslav Jurić

Pomorski fakultet Sveučilišta u Splitu

6.

Ivana Mudnić

Medicinski fakultet Sveučilišta u Splitu

7.

Mladen Parlov

Katoličko-bogoslovni fakultet Sveučilišta u Splitu

8.

Ani Radonić

Kemijsko-tehnološki fakultet Sveučilišta u Splitu

9.

Mladen Čulić

Umjetnička akademija Sveučilišta u Splitu

10.

Dijana Balić

Sveučilište u Splitu

11.

Gracijano Kalebić

Sveučilište u Splitu

12.

Ivan Marin

Sveučilište u Splitu

 

Predstavnici studenata

 

1.

Petar Ramljak

Student Odjela zdravstvenih studija Sveučilišta u Splitu

Generacija 2014.

 

Predstavnici visokih učilišta

1.

Daniela Šincek

Filozofski fakultet Sveučilišta J.J. Strossmayer u Osijeku

2.

Goran Malčić

Tehničko veleučilište Zagreb

3.

Janko Babić

Zdravstveno veleučilište Zagreb

4.

Snježana Čukljek

Zdravstveno veleučilište Zagreb

5.

Maja Martinović

Zagrebačka škola ekonomije i managementa

6.

Živko Kondić

Sveučilište Sjever

 

Predstavnici gospodarstva

1.

Goran Puž

Institut IGH d.d.

2.

Tatjana Gojšić

Belupo d.d.

3.

Natalija Fink

Atlantic Grupa d.d.

4.

Sanja Peterlić

SUPERA KVALITETA d.o.o.

5.

Lea Gagulić

Altima d.o.o.

6.

Branka Hrehor

PIK Vinkovci d.d.

 

Predstavnici studenata

1.

Ana Aračić

Studentica Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu

2.

Ante Petrović

Student Građevinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu

3.

Aleksandar Šušnjar

Student Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci

4.

Ana-Marija Ladiš

Studentica Zdravstvenog veleučilišta Zagreb

5.

Deni Rajčić

Student Fakulteta elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje Sveučilišta u Splitu

6.

Petra Širić

Studentica Zagrebačke škole ekonomije i managementa

7.

Tea Markotić

Studentica Ekonomsko-poslovnog fakulteta Sveučilišta u Mariboru

Generacija 2012.

 

Predstavnici visokih učilišta

1.

Nikolina Borčić

Veleučilište VERN

2.

Tamara Čendo Metzinger

Veleučilište Velika Gorica

3.

Silvija Grgić

Visoko učilište Algebra – visoka škola za primijenjeno računarstvo

4.

Tatjana Tušek

Visoko gospodarsko učilište u Križevcima

5.

Predrag Valožić

Tehničko veleučilište Zagreb

6.

Saša Hirnig

Veleučilište u Rijeci

7.

Silvija Vitner Marković

Veleučilište u Karlovcu

 

Predstavnici gospodarstva

1.

Božica Horvat Vlašić

Koestlin d.d.

2.

Petar Pađen

Končar d.d.

3.

Katarina Gaži Pavelić

Podravka d.d.

 

Predstavnici studenata

1.

Sven Pal

Student Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci

2.

Kristijan Pili

Student Veleučilišta Velika Gorica

3.

Alisa Kos

Studentica Veleučilišta u Rijeci

4.

Danko Relić

Student Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu

5.

Tino Dinarina

Student Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu

6.

Stipe Tolić

Student Građevinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu

7.

Emil Jira

Student Arhitektonskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu

Generacija 2010.

 

Predstavnici visokih učilišta

1.

Marko Radačić

Veleučilište u Šibeniku

2.

Antun Stoić

Strojarski fakultet u Slavonskom Brodu Sveučilišta J.J. Strossmayer u Osijeku

3.

Sanja Kalambura

Veleučilište Velika Gorica

4.

Zlatko Ćesić

Veleučilište „Marko Marulić” u Kninu

 

Predstavnici gospodarstva

1.

Sunčica Uhitil

New Bakery d.o.o.

2

Dragutin Belošević

Chromos boje i lakovi d.d.

3.

Sanja Šiklušić

Petrokemija d.d.

4.

Krešimir Knežević

Nexe grupa d.d.

5.

Nenad Mrzlečki

ESCO – Fofonjka d.o.o.

6.

Morana Mratović

CEMEX Hrvatska d.d.

7.

Božidar Ljubić

Samoborka d.d.

8.

Nina Puhač Bogadi

Podravka d.d.

9.

Mihaela Zamolo

IGH d.d.

 

Predstavnici studenata

1.

Goran Đurđević

Student Sveučilišta u Zadru

2.

Kristina Milanović

Studentica Medicinskog fakulteta Sveučilišta J.J. Strossmayer u Osijeku

3.

Danijel Brletić

Student Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci

4.

Lučano Dešković

Student Arhitektonskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu

5.

Nikša Grljević

Student Sveučilišta u Dubrovniku

6.

Tanja Horvat

Studentica Tehničkog veleučilišta u Zagrebu

7.

Daniel Družak

Student Tehničkog veleučilišta u Zagrebu

Generacija 2008./2009.

 

Predstavnici visokih učilišta

1.

Ivan Jelčić

Sveučilište u Dubrovniku

2.

Jadran Šundrica

Sveučilište u Dubrovniku

3.

Aleksandar Jakir

Filozofski fakultet Sveučilišta u Splitu

4.

Maja Krčum

Filozofski fakultet Sveučilišta u Splitu

5.

Vladan Papić

Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje Sveučilišta u Splitu

6.

Karmen Rivier

Sveučilište u Splitu

7.

Alen Soldo

Sveučilište u Splitu, Sveučilišni studijski centar za studije mora

8.

Marina Banić Zrinšćak

Akademija primijenjenih umjetnosti Sveučilišta u Rijeci

9.

Vesna Katić

Učiteljski fakultet Sveučilišta u Rijeci

10.

Antun Kraš

Pomorski fakultet Sveučilišta u Rijeci

11.

Sanja Rukavina

Sveučilište u Rijeci

12.

Tomislav Jurić

Poljoprivredni fakultet Sveučilišta J.J. Strossmayer u Osijeku

13.

Marija Badovinac Škrinjar

Sveučilište u Zagrebu

14.

Vesna Dragčević

Građevinski fakultet Sveučilišta u Zagrebu

15.

Damir Markučić

Fakultet strojarstva i brodogradnje Sveučilišta u Zagrebu

16.

Miljenko Mikuc

Fakultet elektrotehnike i računarstva Sveučilišta u Zagrebu

17.

Ivan Pejić

Agronomski fakultet Sveučilišta u Zagrebu

18.

Ljiljana Pinter

Veterinarski fakultet Sveučilišta u Zagrebu

19.

Neven Vrček

Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu

20.

Inga Tomić Koludrović

Sveučilište u Zadru

21.

Leonardo Marušić

Sveučilište u Zadru

22.

Blaženka Martinović

Sveučilište Jurja Dobrile u Puli

23.

Giorgio Sinković

Fakultet ekonomije i turizma Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli

 

Predstavnici gospodarstva

1.

Marijan Jurić

MBO SMART

2.

Tatjana Kovačić Terzić

Koestlin d.d

3.

Olga Štajdohar Pađen

Institut za elektroprivredu i energetiku d.d.

 

Predstavnici studenata

1.

Valentina Bulić

Studentica Sveučilišta u Dubrovniku

2.

Mate Mijoč

Student Fakulteta elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje Sveučilišta u Splitu

3.

Petar Razović

Student Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Splitu

4.

Ivo Kravić

Student Sveučilišta u Zadru

5.

Mariana Derenčinović

Studentica Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli

6.

Mauro Gržetić

Student Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli

7.

Sanjin Baković

Student Pomorskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci

8.

Marija Rogoznica

Studentica Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci

9.

Zlatko Galešić

Student Fakulteta strojarstva i brodogradnje Sveučilišta u Zagrebu

10.

Miho Obradović

Student Sveučilišta u Dubrovniku

11.

Ivan Bota

Student Fakulteta političkih znanosti Sveučilišta u Zagrebu

Generacija 2006./2007.

 

Predstavnici visokih učilišta

1.

Mladen Andrassy

Fakultet strojarstva i brodogradnje Sveučilišta u Zagrebu

2.

Karmela Barišić

Farmaceutsko-biokemijski fakultet Sveučilišta u Zagrebu

3.

Ferdo Bašić

Agronomski fakultet Sveučilišta u Zagrebu

4.

Ružica Beljo Lučić

Šumarski fakultet Sveučilišta u Zagrebu

5.

Tonći Lazibat

Ekonomski fakultet Sveučilišta u Zagrebu

6.

Damir Ljubotina

Filozofski fakultet Sveučilišta u Zagrebu

7.

Diana Milčić

Grafički fakultet Sveučilišta u Zagrebu

8.

Vesna Pavić

Agronomski fakultet Sveučilišta u Zagrebu

9.

Bruno Saftić

Rudarsko geološko naftni fakultet Sveučilišta u Zagrebu

10.

Vera Turković

Akademija likovnih umjetnosti Sveučilišta u Zagrebu

11.

Vlasta Vizek Vidović

Filozofski fakultet Sveučilišta u Zagrebu

12.

Petar Bezinović

Institut za društvena istraživanja

13.

Aleksandra Deluka Tibljaš

Građevinski fakultet Sveučilišta u Rijeci

14.

Darko Lončarić

Učiteljski fakultet Sveučilišta u Rijeci

15.

Duško Pavletić

Tehnički fakultet Sveučilišta u Rijeci

16.

Anamari Petranović

Pravni fakultet Sveučilišta u Rijeci

17.

Sanja Smojver-Ažić

Filozofski fakultet Sveučilišta u Rijeci

18.

Mladenka Tkalčić

Filozofski fakultet Sveučilišta u Rijeci

19.

Jerko Barbić

Medicinski fakultet Sveučilišta J.J. Strossmayer u Osijeku

20.

Edita Borić

Fakultet za odgojne i obrazovne znanosti Sveučilišta J.J. Strossmayer u Osijeku

21.

Ivica Kladarić

Strojarski fakultet u Slavonskom Brodu Sveučilišta J.J. Strossmayer u Osijeku

22.

Dražan Kozak

Strojarski fakultet u Slavonskom Brodu Sveučilišta J.J. Strossmayer u Osijeku

23.

Damir Magdić

Prehrambeno-tehnološki fakultet Sveučilišta J.J. Strossmayer u Osijeku

24.

Goran Martinović

Elektrotehnički fakultet Sveučilišta J.J. Strossmayer u Osijeku

25.

Višnja Pavčić Takač

Filozofski fakultet Sveučilišta J.J. Strossmayer u Osijeku

26.

Ante Rozga

Ekonomski fakultet Sveučilišta u Splitu

27.

Ivan Slapničar

Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje Sveučilišta u Splitu

28.

Berislav Žarnić

Filozofski fakultet Sveučilišta u Splitu

29.

Elvi Piršl

Sveučilište Jurja Dobrile u Puli

 

Predstavnici gospodarstva

1.

Ivica Oslić

Ericsson Nikola Tesla

2.

Romana Vidić Čipčić

Oklopna divizija, obrt za usluge

3.

Jelica Fabris

Ekonomski fakultet Sveučilišta u Splitu

 

Predstavnici studenata

1.

Krešimir Bašić

Student Stomatološkog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu

2.

Martina Laković

Studentica Katoličkog bogoslovnog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu

3.

Ivan Matić

Student Agronomskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu

4.

Elvira Natour Porter

Studentica Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu

5.

Šime Višić

Student Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku. Više o kolačićima i načinu kako ih koristimo te načinu kako ih onemogućiti pročitajte ovdje. Klikom na gumb 'U redu' pristajete na korištenje kolačića.